Jak działa fotobudka?
-
1. Co to jest fotobudka / fotobudka 360
-
Fotobudka / Fotobudka 360 to zautomatyzowane urządzenie, które wykonuje zdjęcia / filmy i automatycznie drukuje dowolną ilość kopii, lub wysyła je na smartfona.
-
2. Na czym polega obsługa fotobudki / fotobudki 360
-
Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Wystarczy kliknąć start na ekranie, aby rozpocząć zabawę.
-
3. Ile potrzebujemy miejsca na rozstawienie fotobudki / fotobudki 360
-
Do komfortowej zabawy wystarczy nam 6m2, ale zmieścimy się nawet na 4m2.
-
4. Na czym polega personalizacja zdjęcia? Czy mogę wysłać swoją propozycję?
-
Nasz grafik przygotuje dla Ciebie wizualizację wydruku. Mamy gotowe propozycję, ale jeśli tylko masz swój pomysł, chętnie go zrealizujemy.
-
5. W jakim formacie drukowane są zdjęcia?
-
Format zdjęć możesz dostosować do swoich potrzeb. Drukujemy najpopularniejsze formaty zdjęć: 5×15, 10×15, 15×15, a nawet 15×20.
-
6. Po jakim czasie zdjęcie zostanie wydrukowane?
-
Na zdjęcia z naszej fotobudki czeka się jedyne 15 sek.
-
7. Czy po realizacji będziemy mieli dostęp do wszystkich zdjęć?
-
Po realizacji otrzymasz od nas link do wszystkich zdjęć w pełnej rozdzielczości. Dodatkowo na naszej stronie może zostać założona galeria on-line, z której twoi goście będą mogli pobierać swoje zdjęcia
-
8. Czy podczas zabawy będą zapewnione gadżety?
-
Gadżety to nasza specjalność. Mamy ich naprawdę dużo. Staramy się aby były wyszukane, niepowtarzalne i dopasowane do charakteru imprezy. Po każdej realizacji są również odświeżane i dezynfekowane, aby zapewnić jeszcze większy komfort zabawy.
-
9. Czy mogę wybrać tło na jakim będzie robione zdjęcie?
-
W podstawowej ofercie mamy 12 teł do wyboru. Ponadto bezpłatnie możesz skorzystać z technologii greenscreen podkładając dowolną grafikę.
-
10. Czy mogę przedłużyć czas wynajmu w trakcie realizacji?
-
Wystarczy poinformować nas o ewentualnej chęci przedłużenia pracy fotobudki, a będziemy gotowi na zabawę do białego rana.
-
11. Czy oświetlenie w miejscu montażu fotobudki / fotobudki 360, wpłynie na jakość zdjęć?
-
Nasze urządzenia posiadają swój niezależny system oświetleniowy, dzięki czemu radzą sobie świetnie w każdych warunkach.
-
12. Jakie są wymagania techniczne do podłączenia fotobudki / fotobudki 360 ?
-
Wystarczy nam dostęp do źródła prądu o standardowym napięciu 230V.
-
13. Czy będzie asystent do obsługi fotobudki / fotobudki 360 ?
-
Oczywiście. Obsługa fotobudki / fotobudki 360 odpowie na każde pytanie i zadba o komfort zabawy. Język angielski, niemiecki? A może asystent z wykształceniem pedagogicznym na KinderBal? Nie ma problemu.
-
14. Czy podpisujemy umowę?
-
Tak, umowę możemy podpisać na odległość lub osobiście w naszym studio. Jest to podstawa udanej współpracy.
-
15. W jakich miastach nas znajdziesz ?
-
Posiadamy dwa oddziały - Kraków, oraz Bielsko-Biała. Jednak realizujemy zamówienia w całej Polsce, z naciskiem na południowy obszar kraju.
-
16. Czy wystawiamy fakturę?
-
Tak. Podane ceny są kwotami netto, do których trzeba doliczyć 23% podatku VAT.
-
17. Historia fotobudki- kliknij by dowiedzieć się więcej!
-
Historia Fotobudki Nie wyobrażamy sobie bez niej wesela, imprezy firmowej czy rocznicy urodzin, choć aktualnie przeżywa renesans, nie jest wynalazkiem ostatnich lat. Pierwsze urządzenie do samodzielnego robienia zdjęć powstało w 1925 roku i od razu zrobiło furorę. Amerykanie oszaleli na punkcie fotobudki, a kolejki do zdjęć nie miały końca. Sam twórca, Anatol M. Joseph w 1927 roku znalazł się na pierwszej stronie New York Times z nagłówkiem „Urządzenie Robiące Zdjęcia Przynosi $1,000,000 Młodemu Wynalazcy”. Początki dla twórcy fotobudki nie były łatwe. Młody, ambitny, bez grosza, ale z wielką wizją w 1912 roku wyrusza na podbój Nowego Yorku. Niestety, nie udaje mu się dostać wymarzonej pracy i podejmuje decyzje o powrocie do Budapesztu, gdzie zakłada studio fotograficzne. Jednak kolejne wydarzenia jeszcze bardziej weryfikują plany młodego twórcy. Po wybuchu pierwszej wojny światowej zostaje zatrzymany i internowany. W tych trudnych warunkach po raz pierwszy pojawia się wizja stworzenia automatu do robienia zdjęć.W 1918 roku zostaje ponownie uwięziony. Po kilku próbach udaje mu się uciec z niewoli i trafia do Mandżurii. Tam też zdobywa środki na otwarcie studia fotograficznego w Szanghaju. W Chinach przez dwa lata opracowuje szczegółową konstrukcje aparatu, aby w 1923 roku wypłynąć do San Francisco, gdzie z pomocą rodziny udaje mu się zdobyć fundusze na budowę pierwszej maszyny. Niezwykle inspirująca historia ma szczęśliwe zakończenie. W 1925 roku na Broadway’u zostaje ustawiona pierwsza fotobudka. Odwiedza ją 7,5 tyś. osób dziennie. Automat po wrzuceniu 25 centów drukował 8 zdjęć w formie pasków,które nadal są najczęściej wybieraną formą. Dwa lata później Photomato, bo tak nazywała się pierwsza fotobudka, została kupiona wraz z patentem za bajeczną kwotę 1 miliona dolarów! Dzisiejsze fotobudki zdecydowanie różnią się od tej zaprojektowanej przez Josepha, ale idea pozostała niezmienna. To maszyna do produkowania uśmiechu, wyzwalania dzikich emocji i pobudzania wyobraźni. Jest “wisienką na torcie” każdego wydarzenia, które ma przejść do historii! Masz imprezę ? Zapraszamy do nas! Posiadamy dwa oddziały: Kraków, oraz Bielsko-Biała
FAQ